YASAL UYARI Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Maru Mimarlık Teknolojileri A.Ş. (bundan böyle kısaca “Maru” olarak anılacaktır), yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Maru’nun yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Maru bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve internet sitesinde yer alan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı Maru’ya aittir. www.maru.com.tr web sayfasındaki bilgi ya da bu sayfaya ilişkin her tür haber, veritabanı, software vb. içeriklerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer medyalar kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle güncellenmemesi; sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Maru’ya hiç bir sorumluluk yüklenemez.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.
© MARU ARCHI•TECHNOLOGY 2016 | TÜM HAKLARI SAKLIDIR.     YASAL UYARI     WEB TASARIM & TEKNOLOJİ: GRAPIXEL